Дайвер

"Святий Грааль": знайдено таємничий корабель, який зник 350 років – фото

Shutterstock

Судно перевозило речі, вартість яких, станом на сьогодні, перевищує 23 млн грн

Дослідникам вдалося розкрити таємницю затонулого у 1679 році корабля "Грифін", який серед шукачів скарбів став "Святим Граалем". Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Mirror і Express.

Йдеться про корабель, який перевозив цінне хутро та затонув у водах озера Мічиган майже 350 років тому. Були чутки, що це було прокляттям від місцевого корінного населення, а також про те, що "Грифін" став кораблем-примарою, а його матроси досі співають вночі при світлі місяця.

Із того часу судно турбувало багатьох шукачів скарбів, для яких воно мало статус, який можна порівняти зі "Святим Граалем". Однак, відомо, що у 2018 році знайшли уламки, які могли належати затонулому кораблю.

На думку дослідників Стіві та Кеті Ліберт, йдеться саме про "Грифін". Судячи з усього, він потрапив у шторм, що призвело до катастрофи. Цікаво, що якщо перерахувати вартість цінного хутра на кораблі, то сьогодні вона становить $869 тис (понад 23 млн грн).

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що вчені виявили підземну пожежу, яка триває вже 6 тис років і може призвести до катастрофи.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ