В Єгипті знайшли гробницю з дверима в потойбічний світ

Археологи в Єгипті знайшли гробницю з дверима в "потойбічний світ"

express.co.uk

Єгиптяни вірили у портал, який допомагає душі перейти "у кращий світ" і повернутися

Учені-археологи виявили в одній з єгипетських гробниць двері до "потойбічного світу", повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Express.

Рідкісна гробниця Стародавнього Царства привернула увагу багатьох учених. Вона була особливо популярною у 2649-2130 роках до н.е. Всередині неї знаходяться загадкові двері. Науковці вважають, що вони є символом потойбічного світу.

На одній з дальніх стін гробниці були помічені написи, які, на диво, добре збереглися. На перший погляд можуть здатися свіжими, начебто були створені кілька днів тому. Саме ці написи й закривати панель, яку назвати "дверима в потойбічне життя".

Згідно з легендою, єгиптяни вірили, що для того, щоб душа могла перейти "у кращий світ" і повернутися, необхідний спеціальний портал. За допомогою нього душа могла "подорожувати" між нашим і потойбічним світами.

"Хибні двері були дуже важливими для єгиптян, саме через них душа могла переміщатися між царствами. Це були ворота до свободи", – розповіли вчені.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що вчені встановили зовнішність фараона Аменхотепа І за мумією.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ