Віктор Суходольський

На фронті загинув військовий-блогер "Дідусік" Віктор Суходольський

Фото з соцмереж

"Вічна пам'ять тобі! Ми помстимося!"

У боях проти окупантів загинув 55-річний рівненський воїн-блогер "Дідусік" Віктор Суходольський, якого нещодавно нагородили медаллю "За хоробрість у бою". Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Facebook його дочки Вікторії.

"Герої не вмирають, правда ж, татку? Небо всіх розсудить! Українцям одна дорога – в рай! К*цапів же навіть у пеклі не чекають! Дідусік, вічна пам'ять тобі! Ми помстимося!", – повідомила донька військового.

Зазначимо, що Суходольський перед війною був приватним підприємцем, а також проходив службу у військово-транспортній авіації. На фронт пішов добровольцем восени 2014 року.

Віктор воював у розвідці, де набув спеціальності снайпера. Після повернення додому став вести YouTube-канал Didusik. TV. Чоловік, використовуючи чат-рулетку, спілкувався на політичні теми з росіянами, яким розкривав очі на пропаганду.

Раніше ми розповідали, що у Харкові військовий ЗСУ встановив світовий рекорд з відтискань.

Дивіться також відео 5 каналу: "БОГИ ВІЙНИ" так успішно попрацювали, що гармата перестала діставати ворога. Репортаж з-під Бахмуту

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ