Анна

Моторошна перспектива: вчені показали, який вигляд матимуть до 2100 року віддалені працівники – фото

Furniture At Work

Вони поділилися порадами, які допоможуть тим, хто на "дистанційці"

Науковці з Університету Лідса розробили модель Анну. Вона демонструє вигляд людей, які працюють вдома, в 2100 році. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Lad Bible.

Створена модель має темні та набряклі очі, горб і руки, які нагадують пазурі. Також вона страждає внаслідок зайвої ваги та слабкої імунної системи, що обумовлено відсутністю фізичної активності та неефективним свіжим повітрям.

За словами фахівців, вона показує багато фізичних ефектів внаслідок постійного використання технологій, регулярних проблем із психікою, впливу екрана та поганої постави.

Для візуалізації наслідків відсутності робочого місця вдома ентузіасти скористалися науковими дослідженнями та співпрацювали з фахівцями в галузі охорони здоров'я. На думку авторів проєкту, Анна демонструє, який можуть мати вигляд віддалені працівники менш ніж за 80 років.

"Віддалені працівники повинні робити регулярні перерви, щоб розім'ятися і рухатися, щоб уникнути болю в спині та шиї", – розповів засновник United Medical Education Браян Кларк і закликав віддалених працівників облаштувати робочі місце вдома.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що у США роботодавець стежив за віддаленим працівником, але той створив оригінальний гаджет і розв'язав проблему.

Також ми писали про головні проблеми віддаленої роботи.

Дивіться також відео 5 каналу: ТІ, ЩО ТРИМАЮТЬ БАХМУТСЬКИЙ НАПРЯМОК. Війна за Бахмут у розповідях бійців 92-ї і 93-ї бригад ЗСУ

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ