Втома

Названо головні проблеми віддаленої роботи

Shutterstock

Вони заважають продуктивно працювати

Проблеми з нормальною роботою вдома спеціалісти пов’язують з великим обсягом завдань, безліччю електронних листів і повідомлень, а також зустрічами, дзвінками і так далі. Про ці аспекти розповіли експерти з платформи управління проектами для команд Asana.

Спеціалісти з'ясували, що через перехід до режиму віддаленої роботи працівники  компаній стали витрачати на 60% більше часу, щоб знайти інформацію, провести нараду та скоординувати процеси. Проблема в тому, що цей час вони могли би витратити для роботи.

В рамках дослідження опитали 13 тисяч співробітників компаній різних рівнів з Австралії, Франції, Німеччини, Японії, Сінгапуру, Великої Британії та США.

Стрес
Стрес
Фото: Depositphotos

87% опитуваних почали працювати допізна, через що вони затримуються на роботі. Всі ці проблеми у сукупності призводять до емоційного вигорання та інших проблем психологічного характеру. Також віддалена робота може супроводжуватися менш активним способом життя та зменшенням соціальних контактів, що також негативно впливає на стан людей.

Нещодавно "Дивогляд" повідомляв про те, як самотність впливає на мозок.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ