картина Леонардо да Вінчі "Тайна вечеря"

Дослідниця заявила, що знайшла справжній код да Вінчі і назвала дату кінця світу

відкриті джерела

Своє пророцтво художник приховав у власних картинах

Дослідниця з Ватикану на ім'я Сфорца Галіція заявила, що виявила справжній код да Вінчі, який був прихований. Детальніше про це розповідає "Дивогляд" із посиланням на IFLScience.

За словами науковиці, легендарний художник і скульптор заховав підказки щодо дати кінця світу у своїй знаменитій фресці "Тайна вечеря". Експертка повідомила, що виявлений нею код да Вінчі дещо відрізняється від того, про який заявляв американський письменник Ден Браун у своєму романі "Код да Вінчі".

Письменник стверджував, що підказки до таємниці вбивства знаходяться у картинах відомого художника. Зокрема, аналіз робіт "Тайна вечеря" і "Мона Ліза" можуть допомогти вирішити цю загадку. Дослідниця Сфорца Галіція вважає, що підказки до того самого коду да Вінчі у картині "Тайна вечеря" нагадують пасхальне яйце для прихильників апокаліпсису. Цей ключ захований у вікні над Ісусом Христом.

На думку науковиці, Леонардо да Вінчі передбачив кінець світу, який може відбутися 21 березня 4006 року. Своє пророцтво художник вирішив приховати у власних картинах, щоб уникнути гніву інших.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ