Чоловік сидить біля ноутбука

У США роботодавець стежив за віддаленим працівником – той створив оригінальний гаджет і вирішив проблему (фото)

Shutterstock

"Я був прив'язаний до робочого столу і навіть боявся піти в туалет"

Мешканець США створив у 2017 році пристрій, який дозволив йому обманювати свого роботодавця, що стежив за його працею. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Slate.

Чоловік під псевдонімом Лоренцо Медічі знайшов чотири роки тому тимчасову віддалену роботу, але була одна проблема – роботодавець пильно стежив за кожним кроком працівника завдяки програмі Microsoft Lync.

Остання демонструвала, коли людина була у мережі та чи змінювала вона статус перебування на робочому місці. Внаслідок цього конфлікти між чоловіками виникали навіть тоді, коли Лоренцо був неактивним протягом кількох хвилин.

"Якою б не була моя продуктивність, бос сварив мене. Це було дуже незручно: я був прив'язаний до робочого столу і навіть боявся піти в туалет", – стверджує він.

Втім, працівник свого часу навчався в університеті на інженера, а тому оригінально впорався з пильним контролем – він створив пристрій за назвою "рухач мишки", який постійно рухав мишкою і не давав, щоб ПК переходив у режим очікування. Першу модель він виготовив завдяки двигуну, дерев'яній рамі та харчовому контейнеру. 

Перша модель пристрою Лоренцо Медічі
Перша модель пристрою Лоренцо Медічі
Фото: Liberty Mouse Mover

Згодом дружина останнього запропонувала йому почати серійно виробляти свій пристрій. У підсумку ентузіаст започаткував бізнес за назвою Liberty Mouse mover. Вже через кілька років почалася пандемія коронавірусу, що збільшило продаж цього гаджету втричі.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про те, як у Швеції чиновник годинами телефонував на свій номер, бо не хотів працювати.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ