Коти в офісі компанії Ferry Corporation

"Це лікує": в Японії на офісну роботу наймають вуличних котів – фото

thenationalnews.com

Працівники задоволені тваринами, але інколи на них скаржаться, бо ті гризуть дроти пристроїв і натискають кнопки телефонів

Японська компанія Ferry Corporation, яка спеціалізується на онлайн-торгівлі, почала розміщувати вуличних котів задля покращення роботи працівників і їх робочого стану. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на World of Buzz.

Тваринам не забороняють ходити по всьому офісу, сидіти на столах і відволікати людей від робочого процесу. За словами керівників компанії, після початку експерименту вони помітили, що між співробітниками покращилися особисті стосунки.

Наразі відсутні остаточні результати такої ініціативи, але працівники стверджують, що їх робочий час змінився у позитивний бік.

"Коти сплять поруч з нами...Це лікує", – розповіли вони.

Втім, не обійшлося без негативного досвіду, бо інколи кішки гризуть дроти пристроїв і натискають кнопки телефонів, що несподівано завершує телефонні дзвінки.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про схожий експеримент, але у Чикаго – там бізнесмени влаштовують котів на роботу через навалу гризунів.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ