Як знайти роботу: поради для швидкого працевлаштування

Пошук роботи інколи може виявитися дуже затягнутим та важким процесом. Цьому можна знайти кілька пояснень, зокрема, некоректно оформлене резюме, незатребувана посада, або ж криза у компаніях.

Щоб дещо допомогти вам "Дивогляд" ділиться порадами, дотримавшись яких ви зможете виправити власні помилки та знайти роботу за лічені дні. 

  • Грамотно оформіть резюме
Робота, резюме
Робота, резюме
Фото: Shutterstock

Перше, що бачить роботодавець у кандидаті – його резюме. Від того, наскільки грамотно та коректно воно буде оформлено залежить 50% від вашого подальшого шляху у обраній компанії. Якщо ви не знаєте, як правильно скласти цей документ – зверніть по допомогу до знайомих, або скористуйтеся спеціальними послугами.

  • Обов'язково готуйтеся до співбесіди 
Співбесіда
Співбесіда
Фото: Shutterstock

Якщо ваше резюме зацікавило представників компанії, то вони обов'язково запросять вас на співбесіду. Не варто сподіватися на удачу, краще підготуватися. Продумайте заздалегідь відповіді на запитання "Чому обрали нашу компанію?", "Який внесок ви можете нам дати?", "Які ваші переваги над іншими кандидатами?" та інші.

Також важливо правильно та грамотно розповісти про себе. Закцентуйте увагу на своїх обов'язках на попередньому місці роботи, а також поділіться досягненнями. 

Читайте також: ТОП-5 порад, які допоможуть вам успішно пройти співбесіду.

  • Якщо вам відмовили – не зупиняйтеся
Ноутбук
Ноутбук
Фото: Shutterstock

Компанії отримують десятки або навіть сотні заявок від кандидатів на посаду, а зайняти її може лише один. Тому, якщо вам відмовили роботодавці – не звинувачуйте себе та продовжуйте шукати інші вакансії. Для цього, розмістіть своє резюме на порталах для пошуку роботи, а також розсилайте його прямо у компанії. 

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, як легко повернутися до роботи після відпустки.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше