ТОП-5 ранкових правил успішних людей, які зроблять ваш день продуктивним

Ранок вважається найпродуктивнішою частиною дня. Успішні люди планують усі найважливіші справи саме на ранок, а другорядні переносять на кінець дня.

Ваша бадьорість та енергія впродовж дня залежитиме здебільшого від того, як ви розпочнете свій ранок. Саме тому "Дивогляд" із посиланням на Telegram-канал "Почни Щось!" ділиться кількома ранковими правилами, які налаштують вас на вдалий та продуктивний день.  

  • Не відкладайте будильник
Сон
Сон
Фото: Shutterstock

Усі ми любимо поспати подовше, тому щоразу відкладаємо будильник на "ще п'ять хвилин". В результаті людина просто втрачає свій цінний час, а від додаткових хвилин вона прокидається ще більш сонною.

  • Прокидайтеся в один і той самий час

Візьміть собі за правило щодня прокидатися приблизно в один і той самий час. Це свого роду дисципліна. Усі успішні люди прокидалися раніше за всіх і завжди в одну й ту саму годину. 

  • Скажіть гарячому ранковому душу "ні"
Душ
Душ
Фото: Shutterstock

З приходом холодів нам дуже важко змусити себе вилізти з-під теплої ковдри у прохолодну кімнату. Щоб зігрітися дехто першою справою біжить у ванну кімнату та стає під гарячий душ. Але зауважте, що така процедура лише посилює вашу сонливість, тому краще надати перевагу контрастному і прохолодному душу. 

  • Не беріть телефон в руки першу годину після пробудження

Ранковий час є найціннійшим, тож витратити його на перевірку повідомлень, або гортання соцмереж – марна трата. Щоб провести перші години нового дня з користю, візьміть за правило не зазирати у телефон/планшет/ноутбук принаймні першу годину після пробудження. Краще зробіть зарядку, прочитайте кілька сторінок книги, або помедитуйте.

  • Забудьте про ранкову каву для бадьорості
Кава
Кава
Фото: Shutterstock

Ще одним популярним ранковим ритуалом є вживання свіжозвареної кави. Одні роблять це заради насолоди, а інші – з метою прокинутися. Відкриємо правду: ранкова кава не допомагає вашому пробудженню, Крім того, вживати її на голодний шлунок шкідливо. Тому, радимо вам надати перевагу теплій воді, у яку можна додати лимон, або чаю.

Читайте також: Дієтологи розповіли, які напої можуть стати корисною альтернативою ранковій каві.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" ділився з вами 5 правилами життя Ілона Маска, яких він дотримується щодня.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше