Кава

Дієтологи розповіли, які напої можуть стати корисною альтернативою ранковій каві

Shutterstock

Зверніть увагу на ці поради

Більшість населення планети традиційно вживає зранку свіжозварену каву. Одні роблять це зі сподіваннями збадьоритися, а інші – через звичку. Однак, не варто забувати й про негативні наслідки вживання кофеїну. Саме тому фахівці розповіли про корисні замінники ранкової кави, які не нашкодять вашому організму. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Well and Good.

Нутриціолог Кері Ганс вважає, що, незважаючи на те, що кава має й корисні властивості, вона може спричинити появу проблем із травленням, навести безсоння та викликати нервове перезбудження.

Дієтолог Лорен Мінчен стверджує, що подолати нервозність та сонливість зранку допомагає білий чай. Даний напій містить у собі достатню дозу кофеїну, а також антиоксиданди, які борються із запальними процесами в організмі. 

"Білий чай, як і зелений, покращує роботу серця і знижує рівень холестерину", – розповіла фахівчиня.

також рекомендується звернути увагу на японський чай матча, який останнім часом є дуже популярним. Лише одна невелика чашка цього чаю містить у собі необхідну для людини кількість таніну, який позбавляє організм від наслідків кофеїну. 

Для тих, хто не може подолати своє бажання насолодитися зранку кавовим напоєм – рекомендується звернути увагу на грибну каву, яка виготовляється з лікувальних грибів. Ви не зможете відрізнити їхні смаки, але за допомогою адаптогенів, що містяться у заміннику, захистите свій організм від появи стресу.

Однак, не варто повністю виключати цей напій зі свого раціону. Щоб залишатися здоровими достатньо лише вживати його у правильний період доби

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ