Кава

Учений розповів, у який період доби найкраще вживати каву

Shutterstock

Усе залежить від рівня кортизолу у людському організмі

Стівен Міллер – британський нейробіолог з Медичного університету збройних сил у Мірленді розповів, який проміжок часу є більш сприятливим для вживання кави. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Focus.de.

Учений зазначив, що найбільш сприятливими для кави є перші кілька годин після пробудження. Саме у цей часовий проміжок спостерігається найактивніша взаємодія кофеїну із кортизолом. Коли рівень другого гормону в організмі на низькому рівні – цей період вважається найкращим для вживання даного напою.

Зазвичай це 9:30-11:30. Якщо вживати її раніше, о 8-9 годині ранку, коли рівень кортизолу ще високий, ефективність кофеїну знижується і людина не може збадьоритися.

Однак, у тих, хто прокидається о 6, або 7 ранку, рівень кортизолу спадає раніше, тож людина може насолодитися кавою раніше зазначеного часу.

Міллер не рекомендує споживати кавовий напій у другій половині дня, особливо після 5 години. Він зазначає, що у цей період рівень кортизолу досягає своєї найвищої точки.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, від яких хвороб захищає кава.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ