3 найкращі книжки, які останнім часом прочитав Білл Гейтс

Чудовий список для карантинного читання

Засновник Microsoft, мільярдер і філантроп Білл Гейтс відповів на питання користувачів Reddit і розповів про три чудові книжки, які він прочитав останнім часом. Про це повідомляє "Дивогляд".

  • Перша книга, про яку згадав Гейтс — мемуари колишнього президента США Барака Обами. У світі книга "Земля обітована" почала продаватися наприкінці 2020 року і вже встигла отримати багато схвальних відгуків від критиків.
Книга
Книга
Фото: відкриті джерела
  • Гейтс також розповів, що друг дав йому почитати "The Overstory" Річарда Пауерса, і це виявилася "чудова художня книга". У 2019 році цей роман отримав Пулітцерівську премію.

У центрі сюжету — історії п’яти дерев і дев’яти американців, які мають унікальний зв’язок між собою. Письменниця Енн Петчетт назвала цю книгу "найкращим романом з тих, що були будь-коли написані про дерева, і просто одним з найкращих романів".

Книга
Книга
Фото: відкриті джерела
  • Третя книга, остання з прочитаних Біллом Гейтсом, - "Hot Seat: What I Learned Leading a Great American Company", яку написав глава General Electric Джеффрі Іммельт. Топ-керівник однієї із найбільших світових корпорацій розповів про свій досвід управління у складних ситуаціях. У тому числі, під час світової економічної кризи у 2008 році.
Книга
Книга
Фото: відкриті джерела
  • Гейтс також розповів, що зараз розпочинає читати книгу Джеффа Гокінса "A Thousand Brains: A New Theory of Intelligence". Гокінс, невролог і комп'ютерний інженер, розкриває теорію інтелекту, розуміння мозку та майбутнього штучного інтелекту.
  • А наступна книга, яка у черзі на прочитання у засновника Microsoft — це "The New Map: Energy, Climate, and the Clash of Nations" Деніела Єргіна.

Білл Гейтс розповів, що під час відпустки він читає по 3 години на день. Приблизно із 20% прочитаних книг він робить для себе нотатки. І, хоча це займає доволі багато часу, нотатки — це найкращий спосіб для нього запам’ятати інформацію і навчитися чогось нового. 

Нагадаємо, раніше своїм списком книжок, які варто прочитати кожному, поділився засновник компанії Facebook Марк Цукерберг.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про 3 найкращих додатки для читання у будь-яку хвилину.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше