Ілон Маск

Секрет успіху: 5 правил життя Ілона Маска, яких він дотримується щодня

Shutterstock

Із ними ви неодмінно досягнете великих висот

Один з найбагатших людей світу, підприємець та інженер Ілон Маск не раз зізнавався, що свого успіху зміг досягти завдяки цілеспрямованості та дисциплині. 

Щоб допомогти вам стати більш успішними, "Дивогляд", із посиланням на Telegram-канал "Почни щось!", зібрав 5 правил життя мільярдера. Скористайтеся ними!

Краще бути оптимістом і помилятися, ніж песимістом, який мав рацію

Цим правилом Маск користується від початку своєї кар’єри і досі. Дехто вважає це безглуздим, однак на прикладі компанії Tesla він довів зворотнє.

Так, наприклад, одного разу, випуск електромобілів Tesla Model 3 декілька разів переносили, через затримку поставок акумуляторів. Тоді підприємець зазнав великих збитків, однак це не завадило йому зробити компанію однією з найприбутковіших.

Обирайте співробітників не за хорошу освіту, а за реальні досягнення

Виняткові здібності – ось головний критерій, за яким Маск обирає працівників до своєї компанії. Його запитання до кандидатів прості: над якою складною проблемою їм доводилося працював і як вони знайшли для неї рішення. 

Треба ставити собі правильні питання

Перш ніж заснувати Tesla Ілон Маск не раз запитував себе: які проблеми найбільше впливають на майбутнє людства. Для нього було важливим створити продукт, який залишатиметься актуальним протягом тривалого часу та приноситиме користь людству. Так світ побачив перший електрокар. 

Читайте також: Відбирає хліб у дружини: Ілон Маск записав пісню.

Працюйте по 80 годин на тиждень

Зосередити усі свої ресурси на одній справі – один з найважливіших пунктів на шляху до її успішної реалізації. Це стосується як капіталу, так і часу. Бізнесмен вважає, що для досягнення своєї мети необхідно працювати близько 80-100 годин на тиждень. Таким чином, вже за чотири місяці ви зробите те, на що інші витрачають близько року.

Щось дивне, але нове – перша запорука успіху

Так, креативність Ілона Маска не викликає жодних сумнівів. Та й не повинна. Саме завдяки своїм радикальним рішенням він досяг того, що має зараз. Тож, не бійтеся ризикувати, будьте сміливішими і впевнено крокуйте до своєї мети. 

А якого з цих правил ви дотримуєтеся регулярно?

Читайте також: "Готова померти на Марсі": дівчина Ілона Маска прокоментувала колонізацію "червоної планети".

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що Ілон Маск розповів скільки годин спить і працює.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ