Тесла

Керування силою думки та ефект "хамелеона": Tesla може випустити смартфон

Shutterstock

У мережі вже з'явилися рендери

В останній час розповсюджуються чутки про те, що Tesla буде виробляти не тільки електромобілі, але й смартфони. Саме тому в мережі вже опублікували концептуальні 3D рендери пристрою, повідомляє MyDrivers.

ЗМІ пишуть, що пристрій має кодову назву – Model Pi. Якщо брати до уваги створені рендери, то зовнішній вигляд смартфону має схожість з iPhone 12 від Apple.

Смартфон від Tesla
Смартфон від Tesla
Фото: news.mydrivers.com

При його розробці нібито використовують самі передові технології Tesla. Зокрема, задня кришка може отримати фотохромну оболонку, яка буде змінювати колір через сонячне світло.

Завдяки цьому може бути досягнутий цікавий ефект "хамелеона". Також смартфон може отримати передню перфоровану камеру.

Окрім цього, ним можна буде керувати силою думки, бо, за інформацією ЗМІ, гаджет оснастять технологію Neuralink, яку раніше анонсував Ілон Маск. Завдяки цьому пристроєм зможуть керувати навіть паралізовані люди.

Найбільшою інновацією може стати можливість підключення до високошвидкісного супутникового інтернету Starlink від Space X зі швидкістю до 210 Мбіт/с. Наразі як Ілон Маск, так і компанія Tesla, не підтвердили ці чутки.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що Asus представив найпотужніший смартфон у світі.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ