SpaceX

Жодного фахового астронавта: у SpaceX оголосили склад екіпажу першої цивільної космічної місії

Twitter / SpaceX

Командиром команди став відомий бізнесмен

В американській компанії SpaceX представили склад екіпажу першої цивільної місії, які вже у цьому році вирушать на орбіту. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Inspiration4.

Командиром став Джаред Айзекман, який є відомим бізнесменом та ініціатором місії, пілотесею – Ніас Проктор (дослідниця та науковиця), бортовим лікарем – медик Гейлі Арсено, яка поборола рак кісток, а бортінженером – Крістофер Семброскі (ветеран ВПС США).

Першими назвали Айзекмана і Арсено. Кожне місце на кораблі отримало свою назву – "Лідерство", "Надія", "Великодушність" і "Процвітання". Цікаво, що в цьому списку відсутній хоча б фаховий астронавт.

"Ця можливість є доказом того, що наполеглива праця та наполегливість можуть окупитися немислими способами. Я завжди вірила, що готуюсь до чогось особливого, і цей момент настав із Inspiration4", – прокоментувала цю подію 51-річна пілотеса Ніас Проктор.

На початку лютого 2021-го в SpaceX розповіли, що Crew Dragon полетить не раніше 15 вересня цього року, а сама місія триватиме приблизно три дні.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що SpaceX побудує власну базу на Марсі до 2030 року.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ