Гейлі Арсено

Жінка, яка 20 років боролася з раком, стане першою космічною туристкою SpaceX

BBC

Вона стане наймолодшою американкою, яка побуває на орбіті Землі

Мешканка США, 29-річна Гейлі Арсено, яка поборола рак кісток, стала членом команди першого цивільного польоту в рамках місії Inspiration 4 від SpaceX. Про це повідомляє ВВС.

Жінка протягом майже 20 років боролася із хворобою, а вже наприкінці 2021 року вона стане першою астронавткою, яку допустили до польотів у космос з подібною травмою. 

Гейлі разом із командою відправиться на орбіту Землі ракетою Falcon 9 в межах програми Inspiration4 – першої повністю комерційної місії астронавтів на орбіту.

Цю новину також підтвердив спонсор та очільник місії Inspiration4 мільярдер Джаред Айзекман. На своїй сторінці в Twitter він оприлюднив пост, у якому привітав нову космічну туристку. 

Також мільярдер сплатив участь Гейлі та трьох інших учасників у цій місії. Окрім цього він оголосив, що пожертвує 100 млн доларів дитячому госпіталю Сент-Джуд, представником якого і є Гейлі Арсено.

Раніше повідомлялося, що першим рейсом полетить Том Круз, щоб знімати кіно у космосі, але ця інформація не підтвердилася.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ