Американський астронавт

Європейське космічне агентство приймає в астронавти людей з інвалідністю

NASA

Відтепер потрапити в космос можна зі ростом нижче 130 сантиметрів

Європейське космічне агентство (ЄКА) вперше за 11 років оголосило про набір космонавтів з інвалідністю, які будуть займатися наукою і працювати в космосі.

Про це повідомляють у прес-службі агентства.

Як відзначили в ЄКА, організація прийматиме на работу кандидатів з пошкодженнями ніг або з відсутністю однієї або двох ніг нижче коліна. Також до участі запрошуються люди, зріст яких нижче 130 сантиметрів. 

Усі кандидати повинні бути громадянами країн-членів агентства, мати ступінь магістра природничих, медичних, математичних, комп'ютерних наук або інженерії. Також підійде кваліфікація льотчика-випробувача. 

У кожного претендента має бути не менше трьох років відповідного професійного досвіду. Він повинен вільно володіти англійською та будь-якими іншими мовами.

Подати заявку на новий відбір астронавтів можна з 31 березня до 28 травня 2021 року, а результати відбору оголосять в жовтні 2022 року.

Раніше "5 канал" повідомляв, що космічного туриста вперше випустять у відкритий космос.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ