МКС

Астронавти вперше в історії зіграли в теніс на Міжнародній космічній станції – відео

Depositphotos

Подію транслювали на величезній 3D-проекції Землі, встановленій у громадському парку Нью-Йорка

Уперше в історії астронавти NASA зіграли у теніс в невагомості. "Гравітаційно-заперечливий" матч навіть транслювався у прямому ефірі, передає Space.com.

Астронавти Міжнародної космічної станції вперше зіграли в теніс без земного тяжіння у ніч на 22-ге серпня. Командир 56-ї експедиції Дрю Фюстель із товаришами з екіпажу Ріки Арнольдом, Сереною Ауньйон-Канцлер та Олександром Герст намагалися контролювати переміщення м'яча звичайними ракетками.

Подію транслювали на величезній 3D-проекції Землі, встановленій у громадському парку Нью-Йорка Flushing Meadows Corona Park. А запис онлайн-трансляції можна знайти на сторінці US Open Tennis у Twitter.

Американська асоціація тенісу звернулася до Дрю Фюстеля у грудні 2017-го із пропозицією реалізувати першу тенісну гру в невагомості. Як повідомили у об'єднанні, вони сподіваються, що цей матч надихне молодих тенісистів на зацікавленість у вивченні космосу.

Командир експедиції NASA відомий, як великий шанувальник гри в теніс, тож після прибуття на МКС кілька місяців тому він пообіцяв, що проведе цю гру.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ