Ілон Маск

Чоловік натрапив на фейковий акаунт Ілона Маска та втратив $500 тис

Скріншот із YouTube

Жертва "позбавила свою сім'ю статусу і попрощалася з активами, які відклала на ранню пенсію"

Користувач Twitter побачив у мережі фейковий акаунт бізнесмена та винахідника Ілона Маска, котрому він переказав 10 біткоїнів. Останні нині коштують $550 750 (близько 15,2 млн грн), повідомляє ВВС.

Шахраї зазначили в дописі "Dojo 4 Doge?" (Doge – криптовалюта, яку купив Маск). Чоловік, якому стало цікаво, що це означає, натиснув на посилання внизу поста і побачив, що "Ілон" нібито влаштував роздачу біткоїнів.

Щоб їх отримати треба було переказати цьому акаунту суму від 0,1 до 20 біткоїнів, після чого в підсумку користувач нібито міг отримати подвоєну суму. Судячи з усього, чоловік подумав, що йому посміхнулася удача, а тому переказав усі 10 біткоїнів, які мав.

Після цього він очікував надходження подвоєної суми на свій рахунок, але цього так і не сталося.

Хакер
Хакер
Фото: Shutterstock

"Я відкинувся головою на подушку, серце так і калатало, я подумав: ну ось, я тільки що позбавив свою сім'ю статусу, попрощався з активами, які відклав на ранню пенсію", – жаліється чоловік, котрий не назвав журналістам своє справжнє ім'я.

Після цього він розповів дружині про те, що він став жертвою шахрайства. Через декілька тижнів він написав у ЗМІ про цю ситуацію. Аналітики Whale Alert розповіли, що вони зафіксували цю фінансову операцію, але навряд чи потерпілий отримає назад свої біткоїни.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про те, як хакери заробили $100 тис на зламі акаунтів користувачів Twitter, котрим нібито "Маск обіцяв подвоїти біткоїни".

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ