Банкомат

Якими банкоматами користуватися небезпечно – експерти

Shutterstock

Варто звернути увагу на певні ознаки пристрою

В останній час все більше людей починає користуватися мобільним банкінгом, але більш звичні банкомати все одно розповсюджені по всій Україні. Якщо ви хочете захистити свої кошти, то треба знати про певну небезпеку цих пристроїв, про яку розповіли в ITech.

Довга реакція на ваше натискання

В основному це обумовлено програмним збоїм або застарілістю банкомата. В цій ситуації краще знайти більш новий і швидко працюючий пристрій.

Блимання екрану і перезавантаження

Це є символом технічних проблем, а тому цілком можливо, що ви вставите свою банківську карту для проведення операції, а банкомат просто вимкнеться.

Поява незрозумілих зображень на банкоматі

Можливо, цей банкомат пошкодили і використовують тільки для рекламних оголошень. Зрозуміло, що ним краще не користуватися.

Пошкодження екрану, клавіатури або наявність других технічних неполадок

Особливо це стосується клавіатури та картрідера, бо їх незвичний вигляд має викликати підозри. Зокрема, якщо сам банкомат старий, а клавіатура нова, то цілком можливо, що остання встановлена шахраями. Завдяки їй вони можуть зчитати пін-код вашої банківської картки.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що шахраї беруть на українців кредити через Viber та WhatsApp.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ