Позіхання

Як легко повернутися до роботи після відпустки – поради

Shutterstock

Відпустка – одна з найприємніший речей влітку. Хто з нас не любить купатися в морі або їздити на пікнік в гори? На жаль, таке задоволення швидко закінчується, і зібратися з силами та вийти на роботу після веселих та безтурботних днів буває дуже важко.

Щоб трішки допомогти вам, "Дивогляд" вирішив поділитися кількома порадами, враховуючи які ви дуже легко повернетеся у звичний робочий режим.

Відпочиньте від відпочинку

По-перше, якщо ви вирішили поїхати у відпустку в інше місто або кудись за кордон, то поверніться додому заздалегідь, а не за день до виходу на роботу. Дайте собі один день на те, щоб поступово повернутися в робочий режим. Інакше вам буде дуже важко адаптуватися.

Не хапайтеся одразу за важкі справи

Звичайно, за час вашої відсутності робота не стояла на місці й на вас може навалитися купа незрозумілих справ та документів. Незважаючи на це, розпочніть з чогось більш-менш легкого. Так ви поступово дійдете до найважчої справи без різкого перенавантаження.

Створіть собі план роботи

Зібратися з думками у перший робочий день може бути дуже складно і пригадати усе не вийде. Тому заздалегідь створіть собі план роботи, якого будете дотримуватися.

Відпочивайте навіть під час роботи

Обідні перерви ніхто не скасовував, тож чому б не скористатися вільним часом і не розслабитися навіть на роботі? У цей період можна встигнути пообідати і відволіктися на якісь сторонні справи, наприклад, прочитати кілька сторінок книги або ж просто поринути у свої думки.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що названо найкраще місто у світі для віддаленої роботи.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ