Втома

Понаднормова робота є смертельно небезпечною для людини – ВОЗ

Shutterstock

Експерти визначили поріг, який не потрібно перевищувати

У Всесвітній організації охорони здоров'я наголосили на тому, що регулярна понаднормова робота може мати фатальні наслідки для людини. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на ТСН.

Експерти визначили поріг, перевищення якого є небезпечним. Він становить 55 годин на тиждень, що дорівнює 11 годин на день при 5-денному робочому графіку.

"Згідно з дослідженням, робота протягом 55 годин і більше на тиждень асоціюється зі зростанням на 35%, за оцінками, ризику інсульту і на 17% ризику смерті від ішемічної хвороби серця в порівнянні з робочим тижнем в 35-40 годин", – говориться у повідомленні.

В організації надали статистику за попередні роки. У ній можна побачити, що у 2016 році від інсульту та хвороби серця, що були спричинені надмірною роботою, померли понад 700 тис осіб. Серед них найбільшу частину становили представники чоловічої статі – 72%. 

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що учені розповіли про негативний вплив трудоголізму на психіку.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ