Порнографія

У США оштрафували на $1,2 млрд чоловіка, який поширював інтимні фото колишньої дівчини

Shutterstock

Медики діагностували у постраждалої посттравматичний стресовий розлад

У США суд присяжних оштрафував на $1,2 млрд чоловіка, який у незаконний спосіб поширював інтимні фото колишньої дівчини для помсти. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на The Washington Post.

Мешканець Техасу протягом кількох місяців публікував в інтернеті інтимні знімки. Для цього він створив веб-сайт, загальнодоступну папку Dropbox і фейкові профілі в соцмережах, де ділився фотографіями. Також для своїх цілей він користувався порнографічним сайтом.

Певні фото американець отримав за допомогою камер відеоспостереження в будинку колишньої дівчини. За словами постраждалої, на тлі постійних переслідувань вона думала скоїти суїцид.

Медики діагностували у дівчини посттравматичний стресовий розлад. Вона звернулася до поліції, але там отримала відмову в допомозі, після чого пішла в суд.

За словами її адвоката, він сумнівається, що жінка зможе отримати всю суму компенсації за моральну шкоду. Однак завдяки цій справі встановиться висока планка покарання за подібні вчинки.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що на Полтавщині жінці присудили 34 тис грн штрафу за те, що вона надіслала хлопцю відео своєї мастурбації через Telegram.

Дивіться також відео 5 каналу: РІК 1996. ІСТОРІЯ УКРАЇНСЬКОЇ НЕЗАЛЕЖНОСТІ / ВБИВСТВО ЄВГЕНА ЩЕРБАНЯ /ЗОЛОТА ГРИВНЯ.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ