Секс

Суд Львова оштрафував хлопця на 51 грн за секс на зупинці

Shutterstock

Правопорушник не з'явився на жодному з двох засідань суду

У Львові хлопця оштрафували на 51 грн за секс на зупинці, передає "Дивогляд" із посиланням на постанову Франківського суду Львова.

Інцидент трапився 25 лютого після 22:00. Неповнолітній хлопець і 18-річна дівчина займалися сексом на автобусній зупинці, що розташована на вул. Кульпарківська, 123. Бурхливу розвагу перервали правоохоронці, які помітили пару. Вони зафіксували їх дії на нагрудні камери і склали протокол.

Дії хлопця і дівчини ідентифікували, як адміністративне правопорушення (ст. 173 Кодексу України про адміністративне правопорушення, дрібне хуліганство). Стаття передбачає штраф від одного до трьох неоподаткованих мінімумів, громадські роботи від 40 до 60 годин, виправні роботи від одного до двох місяців із вирахуванням 20% заробітку чи адміністративний арешт до 15 діб.

Наприкінці березня Франківський суд Львова вперше розглянув справу правопорушників і визнав винуватою у "прояві безсоромності та грубої непристойності" лише дівчину. Оскільки вона визнала свою провину, суд обмежився лише попередженням, без накладання штрафу.

Хлопець не з'явився ані на першому, ані на другому засіданні суду, хоча й був поінформований. На другому засіданні хлопця визнали винним у вчиненні адміністративного правопорушення. За сексуальні утіхи його оштрафували на 51 грн. Також правопорушник повинен заплатити державний судовий збір у розмірі 536 грн 80 коп.

Хлопець може подати апеляційну скаргу протягом десяти днів.

Нагадаємо, раніше "Диволяд" розповідав, що чоловік зайнявся сексом з повією за 350 грн в стародавньому замку на Тернопільщині.

Дивіться також відео 5 каналу: Годинник останнього імператора Китаю продали за $5 000 000 на аукціоні в Гонконгу

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ