Наречені

Над жінкою "сміється вся Італія" після неочікуваного вчинку її нареченого на весіллі, де було 200 гостей – що він зробив

Bild

Чоловік тривалий час готував помсту

В Турині (Італія) відбулося весілля, на якому 64-річний Массімо Сегре несподівано відмовився одружуватися зі 47-річною нареченою Христиною Сейманді. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Bild.

Сегре працює успішним банкіром, а Сейманді – політконсультанткою. Вони перебували у стосунках 3 роки, а згодом вирішили, що хочуть одружитися. На церемонію вони запросили приблизно 200 гостей.

64-річний наречений спершу подякував усім присутнім, а потім продовжив:

"Я завжди думав, що любити когось означає бажати йому благополуччя. Навіть більше, ніж твоє власне. І тому я даю Христині свободу кохати, особливо відомого адвоката"

За словам банкіра, він тривалий час готував помсту після того, як дізнався, що кохана зрадила його з адвокатом. Але у той момент він вирішив не відмовлятися від весільної церемонії, щоб розповісти історію зради привселюдно.

Окрім цього, Массімо запропонував Христині поїхати у медовий місяць зі своїм коханцем, вибачився перед присутніми та пішов. Журналісти пишуть, що після цього чоловік вирушив у подорож на Занзібар, а його колишня кохана вже планує подати проти нього позов.

"Наді мною сміється вся Італія. Це схоже на полювання на відьом. Люди шепочуться, коли бачать мене, показують пальцем. Я більше не можу вийти надвір, щоб мене не впізнали. Багато хто сміється з мене, інші розуміють. Насправді він спокійна, врівноважена людина. І ми справді хотіли одружитися. А що мені тепер робити з весільною сукнею", – поділилася 47-річна жінка.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що у Німеччині жінка "вийшла заміж" за собаку.

Дивіться також відео 5 каналу: Ти бачиш, як собаки розривають тіла. Пошуки та евакуація 200-х окупантів || Невигадані історії

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ