Весілля

В Індонезії жінка вийшла заміж за неповнолітнього сина своєї подруги, який на 25 років молодший за неї – фото

Jeremy Wong / Usplash

У справу втрутилася Комісія із захисту дітей Індонезії

В Індонезії 41-річна жінка вийшла заміж за школяра, якому 16 років, передає "Дивогляд" із посиланням на The Mirror.

Маріана на 25 років старша за свого нареченого Кевіна, якому виповнилося 16 років. Матір парубка – 37-річна Ліза – найкраща подруга нареченої. Ліза вирішила допомогти Маріані після того, як жінка впала у депресію через скасування заручин з попереднім нареченим.

Повідомляється, що матір начебто сама запропонувала синові одружитися з жінкою, яка старша за нього на 25 років. Підліток був шокований пропозицією, але заперечувати не став. Перед заручинами пара зустрічалася два місяці.

Маріана є власницею мережі продуктових магазинів, але подруга і Кевін заперечують, що шлюб пов'язаний з грошима. Сам хлопець зазначив, що після весілля планує працювати у магазині своєї дружини.

У справу втрутилася Комісія із захисту дітей Індонезії, представники якої зазначили, що шлюб не повинен був укладатися до моменту, доки хлопцеві не виповниться 18 років. Правозахисники тепер стежать за парою і вимагають, щоб подружжя спало в різних ліжках до повноліття юнака.

Дивіться також відео 5 каналу:  Что нужно сделать чтобы украинцы не хотели с вещами на выход?

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ