Фото з весілля

У США під час весілля почалася сильна злива, а потім на церемонію завітав величезний хижак – фото й відео

Cailyn MacRossie-Martinez / Facebook

"Це було чудово"

У Колорадо (США) на весілля, яке вже йшло не за планом, несподівано завітав "гість" – ведмідь. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на UPI.

Це сталося в окрузі Боулдер. Церемонія весілля Кейлін МакРоссі-Мартінес і Брендона Мартінеса від самого початку пішла не за планом, бо перед обміном обітницями почалися мусонні дощі. Через це молодята та всі гості наскрізь промокли.

"Але це було чудово. Це було абсолютно чудово", – поділилася наречена.

Однак на цьому сюрпризи не закінчилися, бо на церемонію завітав ведмідь і почав їсти десерти. Попри це, МакРоссі-Мартінес вважає, що це було "ідеальне весілля".

"Нечасто ви підходите до свого десертного столу й бачите, як ведмідь розбиває його та з'їдає все. Життя не завжди складається за планом, але залежить від того, як ви разом його переживаєте", – додала вона.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що мережу розсмішив ведмідь, який рятувався від спеки у басейні на задньому дворі будинку.

Дивіться також відео 5 каналу: Унікальний випадок для України! Двом дівчатам зробили пересадку серця. Який настрій у пацієнток?

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ