Наречений

Наречений під час весілля "витончено" помстився коханій за зраду – що він зробив

Shutterstock

"Карма – су*а!"

Ведуча подкасту The Unfiltered Bride на ім'я Джорджі поділилася історією про те, як наречений помстився своїй невірній дівчині та кращому другу за зраду. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на TikTok.

Чоловік дізнався, що його обраниця займалася сексом з його другом. Однак він вирішив все ж таки зіграти весілля, щоб "витончено" помститися.

Так, все йшло за планом, але під час церемонії гості, наречена та її коханець були шоковані, коли наречений продемонстрував публіці фотодокази зради. Потім він і його сім'я, попереджена про це завчасно, покинули весілля, щоб наречена за все заплатила.

"Вони одружилися, гарна церемонія та прийом з напоями – вони сіли та поїли. Наречений встає і каже: "Просто перед тим, як я, як слід, почну, зараз принесуть конверти, щоб ви всі могли їх відкрити. Так, це фотографії нареченої, чорт забирай, шафера, так що я зараз піду. Він кинув мікрофон і разом зі своєю сім'єю пішов. Вони хотіли, щоб нареченій довелося платити за їжу. У результаті, сім'я нареченої заплатила за все. Карма – су*а!", – пояснила Джорджі.

Раніше "Дивогляд" розповідав, як наречений наштовхнувся на критику через весільну обітницю.

Дивіться також відео 5 каналу: лЕНІН двічі створив свою маріонеткову Україну, щоб знищити справжню | "Машина часу"

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ