Весільний торт

Весільний фотограф назвав найдивніший випадок на його роботі – відео з фінальним результатом

Shutterstock

Це була дуже важка робота

Американський весільний фотограф Келлі Карріко поділилася історією про найдивнішу послугу за 11 років, яку в неї замовляли клієнти. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Newsweek.

Вона розповіла, що останнім часом молодята частіше обирають не класичні весільні фото, а більш винахідливі. Один із таких випадків трапився у червні. До Келлі звернулася пара, яка хотіла зробити спільне фото в момент, коли позаду них злітає літак.

"За свою кар'єру мене просили прогулятися стежками, про які ми ніколи не знали, де вони закінчуються, фотографувати весілля під час грози та стояти на краю кручі, які були набагато більш небезпечними або дурними, ніж ця подія насправді", – поділилася жінка.

За словами Карріко, ця робота була важкою через імпровізовану зйомку з одного дубля та малу кількість часу, протягом якого можна було зробити фото. Тобто, вона не могла ніяким чином переробити знімок.

Скласти свою думку про те, що вийшло, можна завдяки цьому відео:

@kellicarrico30

Раніше "Дивогляд" розповідав, що українські фотографи отримали нагороди на фестивалі у Гонконзі.

Дивіться також відео 5 каналу: РОСІЙСЬКІ ІПСО: як впливають на нас, як розпізнати та вберегтись від них

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ