Фотограф

Українські фотографи отримали нагороди на фестивалі у Гонконзі – фото й відео

Shutterstock

Митці розпочали свій масштабний проєкт близько 5 років тому

Українських фотографів Анну Пилипюк і Володимира Шипотільникова нагородили на Гонконгському фестивалі фотокниг (Hong Kong Photobook Festival). Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Instagram митців.

Відзнаку отримала книжка фотографів "Фотографія міцно входить у повсякдення" (Photography Firmly Enters the Everyday). У цьому альбомі вони висвітлили популярну фотографію в СРСР.

Він зібраний в Україні зі знімків з блошиних ринків та інтернет-аукціонів, демонструючи радянський період з точки зору повсякденності. У ньому представлені приблизно 370 анонімних фото.

Фотографи почали досліджувати цю тему близько п'яти років тому, а станом до 24 лютого минулого року, дня початку повномасштабної війни, вони зібрали 3 тис фото.

"На війні крихкість людського життя доводиться до крайнощів. Власне життя, життя родин, їхніх домівок, цілих кварталів – усе стає вразливим. Що залишиться після цього від домашніх фотоальбомів? Адже там, де є вогонь, горять фотографії", – поділилася Анна Пилипюк.

Раніше "Дивогляд" повідомляв, що автор однієї з найвідоміших фотографій "Блаженство" поділився її цікавою історією.

Дивіться також відео 5 каналу: Lipton, Axe, Dove: НАЗК внесло Unilever до переліку міжнародних спонсорів війни. Агія Загребельська

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ