Захарій Шадрін – перший український актор, котрий може претендувати на Еммі – цікаві факти

23-річний Захар Шадрін став першим українським актором в історії, коли-небудь висунутим на номінацію телевізійної премії Еммі. Його відзначили за роль у серіалі Apple TV "Маленька Америка"

У проєкті він виконав роль діджея Максима, який після тривалої невизначеності щодо імміграції нарешті отримав візу до США. Однак життя у новій країні виявилося важчим, ніж він припускав. Згодом його персонаж також усвідомлює, що час і відстань зруйнували його стосунки з дружиною Яною. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Awards Daily.

"Я дуже ціную можливість бути одним із представників української культури у світовому масштабі. Бути першим українським актором, якого подано на премію Еммі, – це величезна честь і можливість показати світові, що Україна сповнена видатними, працьовитими, талановитими людьми. Ми заслуговуємо на визнання та належне місце на міжнародній культурній арені як вільна та незалежна, різноманітна, талановита нація", – поділився він.

Слід зазначити, що Шадрін уродженець півдня нашої країни. Він народився у родині військового.

За два тижні до початку повномасштабної війни він переїхав до США задля виконання головної ролі у 2-му сезоні шоу AppleTV+ "Маленька Америка". Він був на знімальному майданчику, коли почалася війна.

"У це було важко повірити, у мене є близький російський друг, і це застало нас обох зненацька. Я був шокований і швидко занурився в потік новин: літаки над головою, сирени, вибухи, паніка та хаос. Моїм першим бажанням було зв’язатися з родиною. Пригнічений страхом і почуттям безпорадності, я хотів піти у свій акторський фургон, але покликав обов’язок, і мені довелося закінчити свої сцени, які були одними з найважчих, які я коли-небудь робив", – розповів він.

Також Захар брав участь у зйомках серіалів "Новенька", "Снайпер. Білий ворон" та "Дім Бобринських".

"Мій шлях до акторства – це серія щасливих подій і людей, яких я зустрів на цьому шляху, і які побачили в мені іскру. Починаючи з моєї шкільної вчительки Тетяни, яка записала мене в акторську студію при нашому місцевому театрі, коли мені було 14 років. У 16 років я був абсолютно впевнений, що акторство – це те, чим я хочу займатися в своєму житті", – поділився він.

Батьки Захара спершу наполягали на тому, щоб він обрав "серйознішу" професію. Однак зараз вони дуже пишаються тим, що їхньому сину вдалося стати частиною Голлівуду. Також він розповів журналістам, що якби у нього були "космічні двері", які можуть відправити його у будь-якому напрямку, то він вирушив би додому до рідних.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що документальний фільм про війну в Україні "Звідки куди" отримав головну нагороду на фестивалі у Великій Британії.

Дивіться також відео 5 каналу: пригожин зник з радарів: путін причетний? Що думають про це в США

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше