Нові скандали з Лободою: артистка прокоментувала свою поведінку з протестувальницею у Харкові та спільний виступ із Меладзе – подробиці

Співачка Світлана Лобода спробувала виправдатися щодо реакції на плакат "Харків без Лободи", а також виступу на одній сцені з російським співаком Валерієм Меладзе

Зазначимо, що вчора, 25 травня, Лобода влаштувала у Харкові свою фан-зустріч біля місцевого зоопарку, що не сподобалося деяким місцевим. Зокрема, на заході помітили активістів з плакатами "Харків без Лободи". Про це повідомляє "Дивогляд".

Увагу співачки привернула 16-річна дівчина, яку вона чіпала за волосся, обіймала та цілувала у щоку. Також вона питала у протестувальниці, від кого вона отримала гроші за цей пікет.

"Моя хороша, ну хто тебе прислав? Хто тобі дав гроші? Ну хто? Ну от бачите, деякі люди завербовані, навіть звертатися немає сенсу", – сказала Лобода.

У відповідь дівчина спробувала не контактувати з артисткою і мовчки тримала плакат до закінчення заходу. Ця подія обурила багатьох українців, які засудили поведінку Лободи.

Трохи пізніше з'явилася інформація про те, що Лобода планує виступити у Кишиневі з російським артистом Валерієм Меладзе. Так, афіші про виступ співаків вже помітили на вулицях столиці Молдови.

Біля зображень з Лободою та Меладзе на бордах також помітили Макса Барських, який нещодавно повідомив, що планує скасувати свій виступ на музичному фестивалі через участь російського співака.

"Нас запевнили, що виступ Меладзе не відбудеться, про що буде оголошено відразу після підписання контракту із закордонним артистом, який його заміняє. Найближчим часом організатори фестивалю оголосять ім'я нового артиста, після чого я зможу остаточно підтвердити свою участь у заході", – додав він.

Менеджер Лободи з цього приводу заявив у коментарі "Музвар", що вона не виступатиме на одній сцені з російськими виконавцями, що назвав єдиною і категоричною позицією. Окрім цього, сама Світлана спробувала виправдатися за свої дії у своєму Instagram.

"На жаль, мою розмову з тобою вкотре намагаються зробити маніпуляцією. Мені шкода, якщо хтось вбачає в цьому зневагу. Знаю, що не ти. І бажаю тобі ніколи не втрачати сили духу", – заявила вона.

Протестувальницею виявилася 16-річна Дарина Вдовенко, яка цього року закінчила школу в Харкові, передає "Суспільне".

"І ще вона сказала якусь таку річ, там було щось про зазомбованість. Мені огидно стало. І посміялася з цього. Ну хто б міг подумати, що Лобода таке скаже", – поділилася вона.

Дарина стверджує, що під час заходу її відкрито підтримав лише один хлопець, який стояв поруч. За її словами, після виступу Лободи деякі люди почали кричати "Ганьба", але були також ті, хто почав цькувати Дарину.

"Не було видно, що вона мною пишається, з розмови про гроші й за фамільярністю. Цього не було видно. Я маю право на свою думку, це правда. Але я не бачила, щоб вона це поважала. Не дуже вірю. Я бачила її вчинки та чула її слова в той момент. Якось так собі віриться. Вчинки зворотне показують", – додала Вдовенко.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що український шоумен Остапчук провів у Греції день народження дружини російського бізнесмена під час війни в Україні.

Дивіться також відео 5 каналу: пригожин зник з радарів: путін причетний? Що думають про це в США

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше