Водойма

У США біля берега дайвер знайшов дивний циліндричний об'єкт – відео

Shutterstock

Знахідку досі намагаються ідентифікувати

У Флориді (США) поліцейські та представники військово-морського флоту намагаються ідентифікувати дивний циліндричний об'єкт, знайдений дайвером біля узбережжя Палм-Біч. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на UPI.

Дайвер Андре Еймор повідомив про знахідку, яка нагадувала ракету, місцевому департаменту поліції, після чого ті звернулися по допомогу до офісу шерифа округу Палм-Біч і ВМС США. Правоохоронці спершу припустили, що це невибухова навчальна ракета американських військових, але ця версія не підтвердилася.

Згодом військово-морські сили безпечно утилізували об'єкт і досі намагаються його ідентифікувати. Інший дайвер Девід Маргер, який теж бачив об'єкт, припустив, що біля узбережжя була викинута торпеда часів Другої світової війни.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що до чоловіка повернувся перстень, який він загубив півстоліття тому на пляжі.

Дивіться також відео 5 каналу: Вивозили під обстрілами: притулок для тварин з інвалідністю переїхав з Покровська на Черкащину

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

Теги:

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ