Пляж

"Це неймовірно": до чоловіка повернувся перстень, який він загубив півстоліття тому на пляжі – фото

Pixabay

Він вражений тим, що аксесуар чудово зберігся

У Нью-Джерсі (США) чоловік отримав перстень для старшокласників, який загубив під час поїздки на пляж у 1972 році. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на UPI.

За словами випускника регіональної середньої школи Watchung 1972 року Джима Кілена, він у компанії своїх друзів святкував випуск на пляжі у Джерсі-Шор.

"Ми робили те, що роблять маленькі діти, і я втратив свій перстень на тих вихідних…Я вважав, що його не було всі ці роки", – поділився він.

Нещодавно 21-річний Ентоні ДіМарія Садорскі фотографував захід сонця в Бівер-Дем-Крік, неподалік від свого будинку в Пойнт-Плезант, під час чого його увагу привернув блискучий предмет. Він розповів про свою знахідку в соцмережі, яку помітили однокласники Джима.

Джим Кілен і перстень
Джим Кілен і перстень
Фото: Jim Keelen / Anthony Dimaria-Sadorski

Перстень за кілька кілометрів від того місця, де його загубили 51 рік тому. Можливо, що він перемістився через ураган Сенді. Через це його могло змити з пляжу вглиб країни.

Кілена вразило, що аксесуар все ще в хорошому стані. Наразі він змінює його розмір.

"Я носитиму його. Я маю на увазі, що це неймовірно", – поділився чоловік.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що пенсіонерка під час прогулянки по пляжу знайшла артефакт, якому 3 тисячі років.

Дивіться також відео 5 каналу: "Харків без Лободи": одиночний протест 16-річної Дарини. Як українці і сама співачка реагували?

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ