Підвал

Дівчина несподівано виявила у своєму будинку таємний підвал і поскаржилася на "містичні" наслідки – відео

Shutterstock

Для перевірки приміщення вона найняла медіума

Мешканка США Джулія Хеннінг під час прибирання шафи для одягу помітила потайний люк. Це її налякало, бо вона мешкає у цьому будинку вже протягом трьох років. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на People.

Дівчина планувала користуватися цієї шафою як кабіною для звукозапису, але її плани перервала несподівана знахідка. Під люком вона помітила дерев'яні сходи, які вели в темряву.

Щоб перевірити приміщення, вона звернулася за до медіума, але та змогла спуститися лише на кілька кроків вниз, а потім піднялася назад.

"Коли вона зайшла в будинок, щось відчула. І ще потім днями, коли приходила ще раз. Будинок явно населений", – поділилася Джулія.

@iamjuliahenning
@iamjuliahenning

Мешканка будинку стверджує, що після відкриття люка вона почала бачити дивні сни. Також до неї одного разу завітала у гості подруга, яка майже одразу поскаржилася на погане самопочуття.

Хеннінг вирішила проявити хоробрість і спуститися вниз у пальто та лижній масці заради захисту від комах. У таємній кімнаті вона помітила дивний малюнок на стіні, написи "Джо" і "Джон", полиці для зберігання вина, залишену 30 років тому дезінсекторами записку та банку з запальничкою, наперстком та іграшковою машинкою.

@iamjuliahenning

Також американка, яка працює тренеркою зі стосунків, розповіла, як одного разу під час прибирання у підвалі люк зачинився. Їй допомогли друзі, які були тоді у гостях, тому почули крики та прийшли на допомогу.

Однак це ще не всі "містичні" наслідки відкриття люка. Зокрема, Джулія каже, що ночами у неї почала без зрозумілих причин спрацьовувати сигналізація.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що жінка прожила у будинку 46 років і знайшла у стіні схованку з моторошним предметом всередині.

Дивіться також відео 5 каналу: пригожин зник з радарів: путін причетний? Що думають про це в США

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ