"Звідки я взявся?": покинутий немовлям на дорозі взимку чоловік через 62 років дізнався жахливу історію своїх рідних

Британець Гарві Шакелл взимку 1960 року немовлям був покинутий рідним батьком у картонній коробці посеред вулиці. На щастя, його врятували, а за 62 роки він вирішив розшукати своїх біологічних родичів

У минулому сторіччі Віра Вуд помітила на вулиці картонну коробку з немовлям, якого вона врятувала та викликала відповідні служби. У підсумку дитина була всиновлена іншою родиною. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Mirror.

За словами британця Гарві Шакелла, прийомна матір, батько та брат чудово його виховували та подарували таку необхідну любов.

"Але з роками в глибині душі у тебе з'являється думка: "Звідки я взявся?", – поділився Шакелл.

Саме тому за 62 роки після інциденту британець вирішив знайти свою біологічну родину та рятівницю Віру. Виявилося, що 89-річна Віра мешкає за рогом від того місця, де Гарві знайшли ще немовлям, і чудово пам'ятає, як одного холодного зимового дня знайшла коробку.

"Близько 4-ї години на Різдво я почула шум у своєму палісаднику. Я розсунула штори і побачила, як ці молоді хлопці вибігли з воріт. Потім близько 6-ї години я почула дитячий плач, але не надала цьому значення, тому що у дівчини через дорогу народилася дитина", – поділилася вона.

Потім британка помітила на вулиці картонну коробку, в якій було немовля у жіночому товстому синьому кардигані, поверх якого був коричневий аркуш паперу. Хлопчик був виснаженим, бо багато плакав і замерз. На думку жінки похилого віку, Гарві вижив завдяки своїй вазі.

У Вуд було троє власних дітей, яким було 1, 3 і 4 роки. Вона загорнула чуже немовля у дитячу ковдру та викликала поліцейських, які забрали хлопчика.

89-річна каже, що хотіла б залишити дитину, але вона не могла цього зробити. Понад півстоліття вона згадувала про цю ситуацію і зараз відчуває щастя через те, що Шакелл її знайшов.

Історія Гарві Шакелла
Історія Гарві Шакелла
Фото: mirror.co.uk

Після неї чоловік почав шукати своїх маму і тата, але ДНК-тест показав, що його біологічні батьки померли. Також виявилося, що він має двох старших сестер, одну з яких звуть Черрі.

Вона мешкає у Девоні і теж була рада, що її знайшов родич. Жінка старша від нього на 3 роки, а тому змогла розповісти, чому батьки від нього позбулися.

За словами Черрі, їхня мама невинна у цій ситуації, бо після пологів батько забрав дитину та вивіз її у невідомому напрямку. Виявилося, що чоловік зустрічався з багатьма жінками, які йому народили 19 дітей. Деяких з них всиновили, а інші зростали у дитячих будинках.

"Мій батько, очевидно, був не дуже доброю людиною. Моя мама, мабуть, була в жахливому стані. Мене забрали від неї, і вона ніколи не знала, що я живий. Я думаю про свого прийомного батька, який, на жаль, помер 10 років тому, який був повною протилежністю – таким ніжним, м'яким, добрим чоловіком", – розповів Гаррі.

На щастя, завдяки пошукам своїх рідних Шакелл почав активно спілкуватися зі своєю сестрою й іншими родичами.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що чоловік зробив ДНК-тест і був шокований тим, що його родич – дітовбивця та герой фільму і книг.

Дивіться також відео 5 каналу: Банки та обмінники відмовляються купувати долари! Що робити, коли в обміннику вимагають комісію?

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше