ДНК

Чоловік зробив ДНК-тест і був шокований тим, що його родич – дітовбивця та герой фільму і книг

Unsplash

Мотив злочинця вразив автора історії

Чоловік, якого усиновили у 1999 році, зробив ДНК-тест, бо хотів дізнатися, ким є його біологічна сім'я. Однак результати дослідження змінили його життя назавжди. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Mirror.

Після тесту чоловік довідався про розлучення його біологічних дідуся та бабусі по материнській лінії наприкінці 70-х – на початку 80-х років. Від першого шлюбу в нього залишилася донька – матір автора історії, якого всиновили.

Після цього дідусь одружився з іншою жінкою. У новому шлюбі у родича автора історії народилося троє дітей, але все обернулося жахом.

Виявилося, що нерідна бабуся оповідача задушила двох своїх синів уві сні. Також спробувала вбити свою 8-річну доньку, кинувши фен у ванну, де купалася дитина. На щастя, дівчинка вижила, а її мама була засуджена за вбивство двох дітей і спробу вбивства 8-річної.

Наразі жінка відбуває два довічні ув'язнення без можливості умовно-дострокового звільнення. Її злочинам присвятили дві книги та документальний фільм.

Для чого жінка робила це зі своїми дітьми? Виявилося, що бабуся автора історії незадовго до своїх злочинів оформила поліси страхування життя дітей.

За словами оповідача, він радий, що не має прямого відношення до своєї зведеної бабусі. Однак йому дуже шкода своїх зведених дядьків, які померли від рук дітовбивці.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що чоловік зробив ДНК-тест і отримав результат, який шокував його дружину та вчених.

Дивіться також відео 5 каналу: "Гражданская ВАЙНА"? Вождь в "ПОЛНОМ НЄВЄДЄНІІ!" Тривожний неспокій на бЄЛГОРОДЩИНІ!

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ