Парк Шевченка

У Києві у червні-2023 зафіксували рекордно низьку температуру повітря – синоптики

Shutterstock

Експерти назвали найхолодніші та найгарячіші дати першого літнього місяця

У червні-2023 в українській столиці зафіксували рекорд найнижчої температури повітря, передає "Дивогляд" із посиланням на спостереження Центральної геофізичної обсерваторії імені Бориса Срезневського.

Фахівці заявили, що середньомісячна температура повітря цьогорічного червня у Києві становила +19,6°С. Цей показник на 0,1°С вищий за кліматичну норму. Разом із цим, у середині місяця був зафіксований рекорд найнижчої температури повітря. 

"11 червня був встановлений рекорд найнижчої середньодобової температури повітря для цього дня, тобто +13,0°С. Це на 0,1°С нижче попереднього рекордного показника 1881 року", – йдеться у повідомленні Центральної геофізичної обсерваторії.

Найхолодніше у червні-2023 у столиці було 4 червня. У цей день температура повітря становила +7,9°С під ранок. Найбільш спекотно було 23 червня – +31,1°С після полудня.

Також синоптики зазначили, що на проспекті Науки, 37 за червень випало 87 мм опадів, що становить 118% від кліматичної норми.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що фахівці проаналізували воду на пляжах Києва і зафіксували нормальні показники лише у 5 водоймах.

Дивіться також відео 5 каналу: Помирали у муках. Рашисти не дозволяли витягувати людей з-під завалів у Бородянці |Невигадані історії

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ