Мозаїка

У Києві знищили унікальну мозаїку – фото

Фото з соцмереж

"Перетворили на купу сміття"

На ВДНГ у Києві невідомі знищили унікальну мозаїку із зображеннями пожежників. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на блогера Дмитра Соловйова.

Об'єкт був розташований у колишньому павільйоні протипожежної безпеки на вул. Пожежна Частина, 26. Соловйов стверджує, що мозаїка була присвячена темі героїзму пожежників, які кожного дня рятують життя.

"Ще більш актуальним цей мотив став після початку повномасштабного вторгнення, коли за щоденним героїзмом рятувальників почала стежити вся країна. Динамічність композиції вражає. Полум'я немов зривається з панно, поки мужні постаті титанів приборкують стихію та рятують дитя. Але всю цю красу розбили молотками. Багатомісячну працю українського художника знищили за пару хвилин. Дорогу, рідкісну смальту перетворили на купу сміття", – йдеться у повідомленні.

Блогер вже звернувся до Міністерства культури та інформаційної політики України для створення переліку всіх мозаїк у нашій країні.

Мозаїка
Мозаїка
Фото: Євгенія Тищук, Олена Борисова

Раніше "Дивогляд" розповідав, що через підрив Каховської ГЕС було знищено будинок-музей Поліни Райко.

Дивіться також відео 5 каналу: 5 мільйонів ветеранів з'явиться в Україні. Як повертати військових до мирного життя?

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ