1 липня

Буде спекотно: яку погоду прогнозують у липні-2023

Shutterstock

Показники температури будуть вищими за норму

Перший місяць літа видався дещо прохолодним, хоча місцями спека навідувалася у регіони України. В Укргідрометцентрі поділились прогнозом на липень-2023, передає "Дивогляд".

Синоптики прогнозують у липні цього року середню температуру повітря у межах +20...+25°С, у Карпатах – +16...+18°С. Ці показники на 1-2°С вищі за норму. За даними багаторічних спостережень середня місячна температура повітря у липні складає +19...+24,8°С, у Карпатах – +13...+18°С.

Абсолютний мінімум температури повітря у липні становить +1...+9°С, а на півдні Одеської та Херсонської областей – +10...+12°С. На високогір'ї Карпат показники можуть опуститися до -1°С.

Абсолютний максимуму температури повітря у другому місяці літа – +34...+39°С. У південних, східних, Дніпропетровській областях місцями можливе зростання температури до +40...+41°С. У Карпатах – +26...+33°С.

Щодо опадів у липні-2023, то їхня місячна кількість очікується на рівні 42-95 мм. У Карпатах, на Прикарпатті та у Рівненській області – місцями 101-170 мм. У західних, північних, а також Вінницькій, Черкаській, Полтавській регіонах опади зберігатимуться в межах норми, а у східних, південних, Кіровоградській, Дніпропетровській областях – дещо більше за норму.

Загалом, середня кількість опадів у липні у західних, північних та Вінницькій областях складає 62-119 мм, у Карпатах – 131-170 мм, на решті територій – 37-75 мм.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що спричиняє появу акне влітку і як цього уникнути.

Дивіться також відео 5 каналу: "ДІД ДАВНО ЗДАВ ПОЗИЦІЇ. МИ ЧЕКАЄМО, ПОКИ ВІН ЗДОХНЕ". Роман Погорілий про заяву пУТІНА

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ