Обличчя

Що спричиняє появу акне влітку і як цього уникнути – поради

Shutterstock

Догляд за шкірою обличчя є обов'язковим незалежно від пори року, місця перебування та інших чинників

Особливо чуттєвою наша шкіра є влітку, коли зростає вплив на неї ультрафіолету. Помилки у догляді за шкірою обличчям можуть призвести до жахливих наслідків, таких, як акне. 

Через спеку на шкірі виділяється себум – жирний блиск, який часто жінки вважають за потрібне матувати пудрою. Такий засіб дійсно вбирає в себе зайвий себум і надає шкірі рівного тону, однак, тут варто не перестаратися.

Надмірна кількість пудри може забитися в пори і зробити їх більш помітними. Разом із цим, регулярне використання косметики і нехтування сонцезахисними засобами може призвести до захворювання шкіри і появи на ній акне.

Ризик зростає, якщо оновлювати шар пудри щогодини вдень, без обов'язкового попереднього очищення. Таким чином, вже ввечері ви помітите на своєму обличчі нову "шкіру", яка має нездоровий вигляд через надмірну кількість пудри.

Через постійне перекриття себуму пудрою створюється парниковий ефект, який спричиняє появу відкритих і закритих комедонів, прищів, подразнень і акне. Щоб уникнути цього – надавайте перевагу матуючим серветкам з рисового паперу. Промокніть своє обличчя, щойно відчуєте на ньому появу жирного блиску, а за можливості очистіть шкіру косметичними засобами по догляду за обличчям.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, які вітаміни необхідно вживати влітку для здоров'я шкіри.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ