у Києві чоловік самотужки побудував укриття

На Київщині чоловік самотужки побудував і облаштував укриття – скільки він витратив (фото)

Bird in Flight

Вхід до сховища здійснюється через кодові двері

У Київській області чоловік власноруч побудував і облаштував укриття за $20 тис, передає "Дивогляд" із посиланням на Bird in Flight.

Мешканець Київщини на ім'я Кирило самотужки побудував сховище на власній земельній ділянці і облаштував його для зручного перебування під час повітряних тривог і обстрілів. Загальна вартість будівництва становить $20 тис.

Пан Кирило разом зі своєю родиною мешкає у приватному секторі, де було відсутнє укриття, там не було де сховатися під час небезпеки. Будівництво бункера чоловік розпочав ще у жовтні 2022 року, коли Київ та область регулярно зазнавала ракетних атак армії росії. Роботи з будівництва власного бомбосховища він завершив у грудні.

Кирило розповів, що конструкція захисного об'єкту доволі проста – одне приміщення, яке розташоване на глибині 5 м, площею 12 кв м. Також у сховищі є підсобка на три метри. Згори чоловік укріпив бункер армованим бетоном товщиною 2 м, а стіни обшив вагонкою і дерев'яними панелями.

Всередині сховища господар облаштував вентиляцію, встановив диван, канапу та стільці, біотуалет і камін, переніс запас питної води та їжі. 

Вхід до сховища здійснюється через двері з кодовим замком. Код доступу Кирило розіслав своїм сусідам, які також можуть використовувати укриття за потреби. Загалом приміщення може вмістити 15 осіб.

"Звичайно, не всі спускаються в укриття, та людей просто гріє думка, що їм є куди йти", – додав чоловік.

По завершенні війни чоловік збирається переоблаштувати бункер у чоловічий клуб, де зможе відпочивати з сусідами і друзями.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що депутат від "Слуги народу" закупив в укриття барабани на 900 тис грн.

Дивіться також відео 5 каналу: Дрони під Москвою – ЗНОВУ. -4,000 русскіх танків! п*тін ниє через КОНТРНАСТУП. 483 день

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ