Модульні захисні сховища

Як будинки гобітів: на Львівщині пропонують зводити оригінальні бомбосховища – фото

shelter.industriallv.com

В одному об'єкті може знаходитися від 8 до 146 людей

У Львівській області компанії "Індустрія ЛВ" і "Хоббіт Хаус" створили та запатентували концепцію модульних захисних сховищ, які мають захищати від повітряних нападів, землетрусів і стихійних лих. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на сайт першої компанії.

Технологія захисних споруд, які нагадують будинки гобітів із літератури Толкіна, вже пройшла необхідні випробування та готова для експлуатації. Об'єкти пропонують розміщувати в усіх районних, міських, комунальних і місцевих установах, а також закладах освіти, які не мають сховищ або потребують додаткового захисту.

Укриття виготовляють з високоякісного бетону марок Б35-Б40 з додаванням пластифікатора, добавок, а при необхідності мікрофібри згідно з чинними нормами ДБН для даного виробу.

"Такий бетон використовується у військовому будівництві для зведення об'єктів, стійких до будь-якого впливу: бункери, у тому числі із захистом від ядерної зброї"

Ці модульні захисні сховища можна використовувати також для зберігання харчів або матеріальних цінностей. Їх можна облаштувати місцями для відпочинку, санвузлами, шафами для зберігання речей і продуктів та кулерами для води.

У компанії стверджують, що укриття має розташовуватись нижче рівня землі на один метр, а висота насипу становитиме 2,1 метра. В одному об'єкті може знаходитися від 8 до 146 людей (кількість залежить від типу й варіанту планування модулів).

До речі, раніше "Дивогляд" розповідав, що Рада ухвалила відповідний закон, згідно з яким бомбосховища будуватимуть у кожному новому будинку.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ