Смог у Києві

У Києві спостерігається серйозне забруднення повітря – жителям міста краще залишатися вдома

5.ua

Джерело пилу розташовується за межами Києва, а підвищення концентрації у столиці відбувається шляхом його переміщення вітром південно-східного напрямку

У Києві вже кілька днів спостерігається високий рівень забрудненості повітря. У зв'язку з цим у КМДА поділилися порадами щодо того, як уникнути проблем зі здоров'ям у такий ситуації, передає "Дивогляд".

Фахівці повідомили, що в українській столиці зафіксовано наближення до критично допустимої концентрації зважених часток. Вдалося встановити, що джерело цього пилу розташовується за межами Києва, а підвищення концентрації у столиці відбувається шляхом переміщення пилу вітром південно-східного напрямку. 

Станом на 9:00 ранку 23 серпня на лівому березі Києва вміст зважених часток становить 273 мкг/м3, на правому – 316 мкг/м3. При цьому гранично допустима концентрація становить 500 мкг/м3.

Перевищення максимально допустимої концентрації інших забруднюючих речовин, таких як оксид та діоксид азоту, оксид сірки, озон, формальдегід, оксид вуглецю, сірководень, виявлено не було.

У КМДА наголосили, що доки ситуація з повітрям у регіоні не нормалізується, місцевим жителям і гостям краще не виходити на вулицю без потреби і дотримуватися ще кількох порад для уникнення проблем зі здоров'ям:

  • закрийте вдома всі вікна і двері;
  • споживайте велику кількість води;
  • використовуйте зволожувач повітря (якщо є).

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що у Києві заборонили масові заходи від 22 до 25 серпня.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.ПРОКОМЕНТУЙТЕ