Батьківщина-Матір

У київському музеї історії відкриють виставку трансформації образу "Батьківщини-матері"

Shutterstock

Цей монумент символізує силу, незламність та мужність українського народу

На честь великого державного свята – Дня Незалежності України, у київському Музеї історії України в Другій світовий війні відкриють виставку, під час якої покажуть трансформацію образу монумента "Батьківщина-мати" в українців під час повномасштабної війни. 

Організатори виставки розповідають, що сьогодні "Батьківщина-мати" символізує силу, незламність і мужність українського народу. Пам'ятка вже давно не сприймається українцями, як пам'ять про Радянський Союз.

"Найбільш визначальною для художників і контентмейкерів стала орієнтація скульптури на Москву, а меч і щит у її руках перетворилися на дієву антирашистську зброю", – йдеться у повідомленні.

Відкриття виставки відбудеться у суботу, 20 серпня. На урочистому заході можна буде насолодитися виступом українського гурту Sera Sheer і послухати пісню "Меч", яка стала саундтреком до цього проєкту.

Художник з Києва і член команди MuralMarket Ярослав Єфремов створив дизайн проєкту "Батьківщина-мати". Переозначення". Йому допомагав художник Антон Логов, а автором ідеї виступив Юрій Савчук.

виставка "Батьківщина-мати". Переозначення
виставка "Батьківщина-мати". Переозначення
Фото: "Батьківщина-мати". Переозначення / Facebook

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ