Картина з Борисом Джонсоном

Бориса Джонсона посвятили у козаки в Чернігові – фото

Суспільне Чернігів

"Це наша шана та подяка цій видатній людині за те, що вона підтримувала Україну"

Чернігівська козацька громада Катерининської церкви вирішила посвятити прем'єр-міністра Великої Британії Бориса Джонсона у козаки. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на "Суспільне".

Тепер англійський політик "став" козаком Борисом Чуприною.

"Чому Чуприна? Бо ви бачите, що у нього на голові зачіска вільна, підкреслює його характер, підкреслює його волю. Прямо по обличчю видно, що це велика людина. То ж саме цю рису ми і хотіли підкреслити для того, аби в майбутньому, сказавши Борис Чуприна, всі знали за кого йдеться", – поділився заступник гендиректора Чернігівського обласного історичного музею імені Тарновського Андрій Лісовий.

Грамоту, яка посвідчує цей факт, відправлять до Лондона, а на пам'ять про це київські майстри Дар'я Добрякова та Юрій Кутилов намалювали Джонсона в образі "козака Мамая". Картина залишиться у музеї Тарновського, а другий екземпляр відправлять до столиці Англії.

"Це наша шана та подяка цій видатній людині за те, що вона підтримувала Україну. Зверніть увагу, він в Інстаграмі підписується як Джонсонюк – це британське прізвище на український манер. Тож це не наша ідея, а він сам нам підказав, що треба робити", – розповів Лісовий.

За словами генерального директора Чернігівського обласного історичного музею імені Тарновського Сергія Лаєвського в Україні козаків дуже шанували, але не вклонялися як іконам.

"Козакам Мамаям не вклонялися, і не молилися як іконам. Але їх шанували, як своєрідні пам’ятки героїчним часам козацтва. Зараз якраз такі часи, і ми шануємо наших козаків, шануємо тих, хто власне кажучи стає козаком"

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що Борис Джонсон отримав вотум довіри від парламенту та залишився прем'єр-міністром Британії.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ