Картина

Продану за $500 тис картину Марії Примаченко передали Національному художньому музею – фото

Національний художній музей України / National Art Museum of Ukraine (Facebook / Дмитро Юрченко)

"Хай полотно видатної художниці буде ще одним символом єдності українців у часи випробувань"

Продану на благодійному аукціоні за $0,5 млн роботу Марії Примаченко "Квіти виросли коло четвертого блока" отримав Національний художній музей України. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Facebook музею.

Нагадаємо, що з 29 по 5 травня Благодійний Фонд Сергія Притули й Аукціонний дім ДУКАТ провели аукціон, де продали за $500 тис картину Марії Примаченко "Квіти виросли коло четвертого блока" 1990 року. Новим власником став українець із закордону.

Роботу для аукціону зі своєї сімейної колекції подарували Ігор Понамарчук та Дар'я Добріян. Сім'я підтримала проведення аукціону та відмовилася від роялті з продажу картини на користь ЗСУ – на отримані кошти придбали 125 бусів для військових.

"Однак, на цьому історія про мистецтво, яке працює на перемогу, не закінчилася. Днями картину "Квіти виросли коло четвертого блока" Марії Примаченко Національний художній музей України прийняв на відповідальне збереження. Коли музей знову відчиниться для відвідувачів, то плануємо в постійній експозиції представити і цей твір. Хай полотно видатної художниці буде ще одним символом єдності українців у часи випробувань"

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що український гурт The Hardkiss і Metallica виступлять на одному концерті.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання 

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ