Музичні інструменти

"Для розвантаження під час тривог": депутат від "Слуги народу" закупив в укриття барабани на 900 тис грн

Shutterstock

Раніше цей самий "слуга" закупив дві сковорідки за 1,5 млн грн

Депутат від партії "Слуга народу", що очолює Дніпровський район, закупив в укриття музичні інструменти, загальною вартістю 900 тис грн, передає "Дивогляд" із посиланням на ProZorro.

Музичні інструменти придбали з метою "психологічного розвантаження дітей в укриттях під час повітряних тривог". Загальна вартість 306 барабанів і 153 комплектів молоточків до них становить 891 174 грн. Кожна одиниця коштувала від 1900 до 3960 тис грн.

Ще раніше цей самий голова Дніпровського району Павло Бабій втрапив у аналогічний скандал із закупівлею двох сковорідок в укриття вартістю 1,5 млн грн.

Наразі правоохоронці проводять перевірки щодо зловживання "слугою" коштами, що були виділені бюджетом Києва у розмірі 1,2 млрд грн на облаштування бомбосховищ у 10 районах столиці. Цілком імовірно, що до цього могли бути причетні голови інших райдержадміністрацій, яких призначає і звільняє президент України Зеленський. Варто відмітити, що 9 з 10 голів РДА столиці – представники президентської партії "Слуга народу".

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що робити і куди звертатися, якщо укриття закрите під час повітряної тривоги.

Дивіться також відео 5 каналу: "КАЛІБР" ПО ОДЕСІ: ОКУПАНТИ ЗНОВУ НАКОЇЛИ БІДИ. У Кривому Розі - жалоба за загиблими. Час новин

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ