ВДНГ, Київ

Київський ВДНГ розпочинає літній сезон – відкриються понад 20 локацій

ВДНГ

Також відбудуться додаткові благодійні ініціативи зі збору коштів на ЗСУ та для дітей ВПО

На ВДНГ у Києві розпочинається літній сезон. На території "Експоцентру" для відвідувачів відкриють понад 20 локацій для відпочинку, передає "Дивогляд" із посиланням на Facebook-акаунт ВДНГ.

Виставковий центр підготував чимало літніх розваг для мешканців і гостей української столиці. Зокрема, планується відкриття басейну "Пірс 39", Animal Park, мотузковий парк Sky Park, "Урбан-парк", оранжерея та "Планета метеликів", зони для барбекю, "Музей науки" й простір "Нескорена нація".

Також у павільйоні, де розташується простір "Коло натхнення", проводитимуть лекції, що стосуватимуться ментального здоровʼя й зустрічі з психологами.

У ВДНГ вважають, що новий літній сезон – це про "відпочинок, перезавантаження і спів українських гуртів".

Також до Дня Києва (27-28 травня) в Експоцентрі облаштують арт-простір Uyava у "Саду бажань". Розважальна програма передбачає виступи Cape Code, Tonka й діджей-сети київських електронних музикантів.

Також під час проведення заходів на ВДНГ відбудуться додаткові благодійні ініціативи зі збору коштів на ЗСУ та для дітей ВПО.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що штучний інтелект створив експозицію, яку можна побачити на ВДНГ.

Дивіться також відео 5 каналу: мОСКОЛОТА понад 60 разів обстріляла ХЕРСОНЩИНУ: в ОВА розповіли про наслідки

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ